AG Satellite - спутниковое ТВ
 
     Наш опрос
 
    Реклама
 
    Вход на сайт
 
    К нам заходят из
 
   Вибори допомогли «5 каналу» здобути найвищий рейтинг за останні роки
 
 

Ефір «5 каналу» 7-8 лютого став найбільш рейтинговим за останні роки. «П’ятий» досягнув найвищих показників середньодобового рейтингу за період від серпня 2006 року за аудиторією «міста50+ , вік18+». Про це повідомила прес-служба каналу. За попередніми  даними GFK Ukraine, показники каналу за неділю – 7 лютого склали: рейтинг – 0,80%,  частка телевізійної аудиторії – 3,93%. У понеділок  цифри збільшилися відповідно до 0,97% та 5,41. Таким чином, у загальній рейтинговій таблиці «П’ятий» посів 7 місце, одразу після шістки найбільших загальнонаціональних телеканалів України, випередивши Перший національний та НТН.

5___01-08.02.10.jpg

Як повідомляв «МедіаБізнес», 24-годинний ефір 7-8 лютого розпочав фінальний етап довготривалого виборчого марафону на «5 каналі». 

«5 канал» – общенациональный телеканал. В эфире с 2003 г. Техническое покрытие – 93%. Создан в результате объединения ТРК «НБМ» и ТРК «Экспре -информ». Входит в группу «Концерн «Укрпроминвест», которую контролирует народный депутат Украины Петр Порошенко. Средняя доля по аудитории 18+  в I полугодии 2009 года  составляла 1,49 %, рейтинг – 0,24%; по аудитории 14-49 города 50тыс+ – доля  – 0,88%, рейтинг – 0.12 %.

Источник - МедиаБизнес

ОБСУДИТЬ НА ФОРУМЕ

Добавил новость : Алексей Мазур   9 февраля 2010

На телеэкране / Контент, Украина, На украинском языке

Напечатать
 

Реклама на портале ProTV.NET.UA

   Похожие новости
 

 

Реклама на портале ProTV.NET.UA

Реклама на портале ProTV.NET.UA